Minulý život...!

27. května 2011 v 20:51 |  MYSTIC
Minulý život…!
PŘÍBĚH O JEDNÉ DÍVCE = , Žila jsem už v 17.století!"
Devatenáctiletá dívka po maturitě dostuduje obor porodní asistentka.To co se dozvěděla při návratu do svého minulého života,jí přímo vyrazilo dech!
,,Když jsem si nedávno v novinách přečetla článek o terapeutce,která provozuje reinkarnační terapie,rozhodla jsme se,že to zkusím a vrátím se do minulosti.Byla jsem sice zvědavá,ale zase tak moc jsme si od toho neslibovala,abych nebyla zbytečně zklamaná.Jenže nakonec mi tenhle zážitek totálně změnil život!
Začnu ale od začátku.Ve dveřích mě přivítala sympatická paní,které mohlo být kolem čtyřiceti let,a trpělivě mi vysvětlila,jak taková cesta do minulého života vlastně probíhá.
Existuje totiž mnoho různých způsobů jak se vrátit zpátky.Někteří terapeuti uvedou svoje pacienty do hypnózy,zatímco jiní si pomáhají meditačními technikami,při kterých se používá zvláštní způsob dýchání.Pak mě ta žena uložila na pohodlný gauč,zabalila mě do měkkoučké deky a přes oči uvázala šátek. ,Budeš se líp soustředit,'vysvětlila mi.Speciální dýchání,které se při terapii používá,mi nakonec připadalo mnohem snadnější,než jsem si původně myslela.Několik minut jsem musela rychle a zhluboka dýchat.Už po chvíli jsem cítila,jak mi přebytek kyslíku rozvibroval celé tělo.Uvolnila jsem se a pak to přišlo!I když jsem na vůbec nic nemyslela,najednou mi před očima začaly naskakovat různé obrazy!
Nejdřív pomalu a mlhavě,ale čím dál jasněji.Terapeutkase mě hned zeptala,co vidím,kde jsem a v jaké době se všechno odehrává.Pak mě krok za krokem provedla mým minulým životem.Bylo to opravdu neskutečné.Zažila jsem sama sebe jako desetiletou holčičku,která žila v 17.století v malé vesnici nedaleko Prahy.Ulice tam byly špinavé a hlučné.Myslím,že se tam moc neuklízelo,protože mě doslova praštil do nosu příšerný zápach ze záchodu.
Moje rodina žila v malé,polorozpadlé chatrči.Táta byl kolářem a vyráběl kola pro kočáry a povozy.Najednou jsem slyšela,jak někdo strašně křičí.Byla to moje maminka,která právě rodila.Po domě pobíhaly cizí ženy a táta mi dal facku,že překážím.Moc jsem chtěla jít za mámou,ale nesměla jsem.Na mámu si z terapie pamatuju nejvíc.Byla vysoká a hezká.Nejsilnější byla vzpomínka na to,jak stojím před domem,brečím a na něco čekám.Ten večer máma při porodu zemřela.Ten smutek byl tak silný,že mi ve skutečnosti tekly slzy.
Pak se výjevy z minulosti přerušily.Zase jsem ležela na pohovce a byla jsem v podivném šoku.Ty výjevy z minulosti byly tak skutečné!Hned jsem věděla,že to byl vážně můj minulý život.
A hlavně jsem si uvědomila,že moje touha už odmalička - stát se porodní asistentkou a pomáhat ženám při porodu - není žádná náhoda!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
   bezva-supr-blog.blog.cz       BEZVA-SUPR-BLOG      můj bezva,supr BLOG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!